توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه مشترک مدیران صندوق با مدیر عامل شرکت تعاونی مطهری

برگزاری جلسه مشترک مدیران صندوق با مدیر عامل شرکت تعاونی  مطهری  سرایان درخصوص خرید پنبه  وتامین کود: پس از انتخاب شرکت تعاونی مطهری سرایان به عنوان عاملیت خرید پنبه جلسه ای در محل مدیریت جهاد شهرستان برگزار گردید. دراین جلسه مدیرِیت محترم جهاد کشاورزی شهرستان و رییس هیئت مدیره جناب صندوق اقای مهندس کیانی و اقای محمد رضایی نایب ریس هیئت مدیره صندوق، مدیر عامل صندوق جناب اقای مهندس شوقی و مدیر عامل محترم شرکت تعاونی مطهری جناب اقای رجبیه حضور داشتد.

پس از مشخص شدن عاملیت خرید پنبه در جلسه هیئت مدیره صندوق ،این جلسه در محل مدیریت جهاد تشکیل تا نحوه چگونگی خرید پنبه از کشاورزان و شرایط همکاری دوجانبه بررسی شد.در این جلسه مقررشد تا شرکت تعاونی مطهری با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت صندوق اقدام به خرید پنبه با قیمتی بالاتر از قیمت موجود در بازار نماید .با توجه به سابقه خوب شرکت تعاونی مطهری سرایان در خرید پنبه و اعتماد کشاورزان به این تشکل صندوق پیشنهاد همکاری را به نحوی که بیان شد به این تشکل ارائه نمود تادر صورت همکاری ، کشاورزان دغدغه فروش محصول نداشته و با ارامش خاطر و تثبیت بازار اقدام به فروش محصول خود نمایند.و مدیر عامل شرکت تعاونی مطهری پس از استماع پیشنهاد صندوق اعلام کرد که پس از ارائه پیشنهاد صندوق در جلسه هیئت مدیره نسبت به ادامه همکاری نظر خود را اعلام خواهند نمود.  هم چنین در این جلسه بحث تامین کود نیز مطرح شد و مقرر شد صندوق با تهیه ضمانت بانکی برای شرکت مطهری و سرمایه گذاری خود تشکل اقدام به تامین کود در سطح شهرستان نماید.

 

 

 

بازدید

1190855
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
440
684
5372
1181580
12390
18756
1190855

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -