توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه هیئت مدیره صندوق

جلسه هیئت مدیره صندوق پیرو دعوت قبلی در محل دفتر صندوق در تاریخ بیست و چهارم شهریورماه نود و سه برگزار گردید. در ابتدای جلسه مدیر عامل صندوق به شرح فعالیتهای انجام شده در این مدت پرداخت.پرداخت تسهیلات قرض الحسنه وسرمایه در گردش به میزان  49 میلیارد ریال وبابت عاملیت ابیاری تحت فشار وقنوات به میزان 320 میلیون ریال بوده است.

بازدید از مجتمع های دامداری و انبارهای  توزیع نهاده تشکلهای تعاونی تولید سرایان و قائم ایسک که با دریافت  تسهیلات ارزان قیمت از محل منابع داخلی صندوق اقدام به تهیه نهاده و توزیع بین دامداران مینمایند.بحث لیزینگ وعاملیت سوخت وبازدید از صندوقهای موفق در خارج استان از دیگر موارد پیشنهاد شده توسط مدیر عامل صندوق در این جلسه بود.در ادامه بحث پنبه وموانع موجود بر سراه من جمله قیمت وچگونگی خرید این محصول توسط اعضا هیئت مدیره مطرح شد. و راهکارهایی نیز در این زمینه بیان شد .در انتها جناب اقای مهندس کیانی مدیریت محترم جهاد ونماینده دولت در صندوق پس از عرض سلام و خوش امد گویی در بحث پنبه بیان داشتند که صندوق باید نقش تثبیت بازار را برعهده داشته و نقش هدایتگر وراهبردی در این زمینه را برعهده گیرد.مشکل کود از جمله مسایل مطرح شده دیگر در این جلسه بود در ادامه موارد زیر مصوب گردید:

 1-شرکت تعاونی مطهری سرایان به عنوان عامل خرید پنبه انتخاب گردید.

 2-مقرر شد وام دریافتی از صندوق مادر برای تامین ذرت علوفه ای و تهیه سیلو وتوزیع بین دامداران هزینه گردد.تشکلهای دامداری فعال در زمینه دام مسئول اجرای این کار تعیین شدند.

 3-مقرر شد برابر ضوابط وایین نامه تسهیلات صندوق میزان 100000000میلیون ریال در قالب تسهیلات ضروری به شرکت تعاونی دامداران سرایان جهت تامین نهاده دامی تسهیلات پرداخت گردد.

بازدید

1190854
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
439
684
5371
1181580
12389
18756
1190854

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -