توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

جلسه نرخ گذاری و چگونگی خرید انار شهرستان سرایان

برابر دعوت قبلی جلسه نرخ گذاری و چگونگی خرید انار شهرستان سرایان در سال جاری روز سه شنبه مورخه 15/7/93 با حضور تجار و تشکلهای فعال کشاورزی شهرستان رأس ساعت 8 صبح در محل اتاق جلسات مدیریت برگزار گردید .

در ابتدا آقای مهندس کیانی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین و تبریک اعیاد قربان و غدیر اعلام قیمت خرید تضمینی قبل از برداشت محصولات کشاورزی را از سیاست های جدید دولت عنوان نمودند و از آمادگی صندوق توسعه کشاورزی جهت اعطای تسهیلات به تجار به منظور رفع مشکل نقدینگی و نیز در صورت عدم رغبت تجار به خرید انار در سال جاری با توجه به مشکلات پیش آمده در سال قبل از آمادگی کامل شرکت سهامی زراعی آیسک دوحصاران و سازمان تعاون روستائی جهت خرید انار خبر دادند. در ادامه هر یک از حاضرین به بیان نظرات خود در خصوص چگونگی خرید انار به کیفیت و کمیت انار در سال جاری و ... پرداختند در ادامه پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد شرکت سهامی زراعی و شرکت تعاونی مطهری کار خرید انار در سال جاری را انجام دهد جلسه با ذکر صلوات خاتمه یافت.

بازدید

1190845
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
430
684
5362
1181580
12380
18756
1190845

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -