توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

مدیریت برداشت ذرت علوفه ای شهرستان :

با توجه به اهمیت محصول ذرت علوفه ای در تغذیه گاو و گوسفند خصوصا گاوداریهای سنتی و نیمه صنعتی در شهرستان و نیز دغدغه کشاورزان برای بحث جمع اوری وفروش به موقع محصول صندوق شهرستان با انعقاد قراردادی با تشکل فعال در این زمینه مشکل برداشت محصول کشاورزان را مرتغع نمودند .

  مقرر شد که دستگاه دروگر تا پایان فصل برداشت در منطقه مستقر بوده و نسبت به درو تمامی محصول کاشت شده اقدام نماید.ازطرف دیگر ازمراکز جهاد در سطح شهرستان خواسته شد تا لیست تمامی دامداران خواهان ذرت عوفه ای جهت تهیه سیلوی ذرت به صندوق را اعلام کنند.پس از انجام این کار و اخذ امار مربوطه مقرر گردید تا با همکاری تشکل فعال در این زمینه محصول از کشاورز به صورت 45 روزه خریداری شده و به صورت 45 روزه به دامداران متقاضی فروخته شود.

با این هدف که هم کشاورز و هم دامدار از مزایای این طرح برخوردار شده و صندوق با اعمال مدیریت خود در این زمینه اثر بخشی فعالیت خود را نشان دهد.

بازدید

1190849
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
434
684
5366
1181580
12384
18756
1190849

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -