توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

توزیع جو مدت دار با همکاری صندوق حمایت

پس از مشخص شدن عاملیت توزیع  جو مدت دار توسط مدیریت جهاد شهرستان و پس از بررسی و تصمیم گیری  در جلسه هیئت مدیره صندوق مقرر شد تا جهت تهیه ضمانت نامه بانکی برای خرید جو به مبلغ  150میلیون تومان تسهیلات سرمایه در گردش در اختیار تشکل شرکت تعاونی عشایری شهید وطن خواه سرایان قرار گیرد. 

 پس از مشخص شدن عاملیت توزیع  جو مدت دار توسط مدیریت جهاد شهرستان و پس از بررسی و تصمیم گیری  در جلسه هیئت مدیره صندوق  مقرر شد تا جهت تهیه ضمانت نامه بانکی برای خرید جو به مبلغ  200میلیون تومان تسهیلات سرمایه در گردش در اختیار تشکل شرکت تعاونی عشایری شهید وطن خواه سرایان و شرکت تعاونی مجتمع دامداران قرار گیرد. 

این تسهیلات در 3 مرحله و پس از تحویل لیست توزیع  جو به صندوق و تایید مدیر عامل و مسئول امور دام جهاد اعطا خواهد شد. ضمنا میزان جو که باید توزیع شود 1000 تن و 8 ماهه  میباشد که ده درصد آن به صورت نقدی از دامدار و مابقی به صورت چک به تاریخ خرداد ماه 94  اخذ خواهد شد.

 

 

 

 

بازدید

1190852
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
437
684
5369
1181580
12387
18756
1190852

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -