توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

برگزاری نشست مشترک

برگزاری نشست مشترک فی مابین مدیرکل اداره دامپزشکی خراسان جنوبی ومدیر عامل صندوق استان ومدیر عامل صندوق  شهرستان :

در این جلسه که در محل دفترصندوق استان برگزار گردید در ابتدای جلسه جناب اقای دکتر رفیعی پورمدیر کل محترم ازاقای مهندس شوقی  مدیر عامل صندوق که زمینه سازی لازم برای برگزاری این نشست را فراهم کرده اند تشکر نمودند .

در ادامه ضمن تبریک و تشکر از جناب اقای بهیاری مدیر عامل صندوق استان بابت میزبانی این نشست به جایگاه خوب صندوق و کارایی مناسب ان در بخش کشاورزی ودامپروری  پرداخته و خواستار این شدند که پس از اشنایی بیشتر با نحوه خدمات رسانی صندوقها مطلع شوند که ایا صندوق میتواند در بحث خدمات دامپزشکی نیز ورود نماید وایا برای ورود به این بحث پیشنهاد خاصی از طرف صندوقها مطرح است که در ادامه پس از شرح وظایف صندوقها توسط مهندس بهیاری و نحوه فعالیت صندوق در چارچوب اساسنامه این نتیجه حاصل گردید که تشکلی مورد اطمینان و با فعالیت خوب در زمینه خدمات دامپزشکی از طرف اداره کل معرفی شده تا پس از فراهم شدن زمینه عضویت تشکل در صندوق ؛ٰصندوق با اعطای تسهیلات کم بهره مشکل تامین نقدینگی جهت تامین دارو و خدمات را فراهم نموده وتشکل نیز با ارائه خدمات مناسب وارزان قیمت تر رضایت مندی دامداران را به دنبال داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

بازدید

1190840
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
425
684
5357
1181580
12375
18756
1190840

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -