توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

سخن مدیر عامل و تبریک نوروز

به جرات میتوان گفت یکی از بهترین و به جاترین نهادهای خدماتي غير دولتي تاثيرگذار در بخش کشاورزی از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون همین صندوقهای حمایت از توسعه بخش کشاورزی می باشد . نهادهایی که با استفاده از پتانسیل مالی خود کشاورز و دامدار و مشارکت دولت محترم ايجاد شده است.

خدمت رسانی شفاف و سهل وآسان با حذف مراحل دست وپاگير اداري در قالب اعطای تسهیلات ارزان قيمت  یکی از وظایف اصلي  صندوقها میباشد در كنار اين وظيفه اصلي سعی بر این شده که خدمت رسانی در صندوقها خصوصا صندوق شهرستان سرایان فقط بر مبنای اعطای تسهیلات نبوده و با تکیه بر اهداف ذکر شده در اساسنامه صندوق در تمامي زمینه های مرتبط با كشاورزي ودامداري از توليد تامصرف  تا جایی که امکان داشته ورود نماید كه اين فعاليتها تماما باعث ايجادآرامش خاطرو رضايت مندي  در بهره برداران شده است.در پایان جا دارد با تبریک پیشاپیش سال نو وارزوی سالی پرخیروبرکت توام با سلامتی وبهروزی از تمامی سهامداران محترم که تا این زمان همراه وپشتیبان ما در صندوق بوده وبا دادن دلگرمی و اعتماد زمینه ساز پیشرفت وماندگاری صندوق را فراهم نموده تشکر نمایم .امید است با همیاری وهمكاري شما عزیزان و تلاشی که در مجموعه شهرستان خصوصا نماینده محترم مجلس و فرماندار محترم و مجموعه صندوق علی الخصوص هيئت مديره محترم ومديريت محترم جهاد شهرستان ونیزكمكي كه ازطرف دولت محترم  تدبير واميد جهت افزايش سرمايه صندوق ميشود شاهد اعتلای صندوق واثر بخشی بيشترآن در جهت حل مشکلات بخش کشاورزی شهرستان باشیم.

احسان شوقی

مدیر عامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سرایان

بازدید

1190851
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
436
684
5368
1181580
12386
18756
1190851

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -