توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

بیست و ششمین جلسه هیئت مدیره صندوق

 

با عنایت به خداوند متعال 26جلسه هیئت مدیره صندوق در محل دفتر صندوق برگزار گردید . در ابتدای جلسه مدیرعامل صندوق پس از شرح فعالیتهای انجام گرفته تاکنون  به ارائه دستور کار جلسه پرداخت.

بحث پیگیری معوقات صندوق وگزارشی از مراحل طی شده جهت برگشت معوقات از طرف مدیر عامل مطرح گردید.در ادامه اعضای محترم هیئت مدیره به شرح موضوعات مطرح شده در دستور کار جلسه پرداختند وموارد زیر مصوب هیئت مدیره قرار گرفت:

1-مبلغ نود و دو میلیون چهارصد هزار ریال جهت تنظیم بازار میوه شب عید به حساب اداره تملیک اموال استان پرداخت گردید ومقرر شد طی مدت یک ماه مبلغ واریزی به حساب صندوق واریز گردد.

2-مبلغ دو میلیون ریال جهت روز زن به پرسنل صندوق به هر نفر پرداخت گردید.

3-با درخواست تسهیلات جناب آقای مهدی فولاد شکن از محل معدل حساب صندوق نزد بانک موافقت گردید.

4-خرید جو به صورت تضمینی با مشارکت صندوق توسط تشکلهای فعال و افراد حقیقی فعال در این زمینه در شهرستان به صورت 50 درصد صندوق و50 درصد تشکل وبا افراد حقیقی فعال و مورد اطمینان به صورت 30 درصد فرد و 70 درصد (صندوق) که پس از فروش محصولٰ؛ صندوق در سود حاصله مشارکت داشته ودر ضرر وزیان احتمالی هیچ گونه تعهدی نخواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

بازدید

1190842
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
427
684
5359
1181580
12377
18756
1190842

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -