توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

امضای قرارداد با شرکت کشت کاران دشت سبز سرایان

 

در راستای نیل به اهداف مدل ارائه خدمت و کمک به امر تولید، قراردادی جهت کاشت و برداشت محصول ذرت علوفه‌ای سهامداران فی مابین شرکت کشت کاران دشت سبز سرایان و صندوق شهرستان منعقد گردید. پس از بررسی و طرح موضوع درجلسه هیئت مدیره، مقرر گردید تسهیلات از محل منابع داخلی صندوق 120 میلیون ریال با کارمزد 12 درصد تا پایان فصل برداشت ذرت علوفه‌ای دراختیار تشکل مربوطه قرارگیرد. تشکل مربوطه نیز متعهد گردید ضمن تامین بذر، کاشت محصول را برای سهامداران صندوق انجام داده و برداشت محصول در زمان مقرر را نیز انجام دهد. پس ازاطلاع رسانی به سهامداران جهت کاشت محصول مورد نظر، درخواست شد تا  به صندوق مراجعه نموده و پس از اخذ حواله بذر با توجه به هکتار خواهان کشت، به تشکل مربوطه طرف قرار داد مراجعه کرده تا پس از تحویل بذر درخواست خود را جهت کاشت به تشکل مربوطه نیز ارائه نمایند. 

لازم به ذکر است، هیچ یک ازسهامداران مبلغی جهت تامین بذر پرداخت نکرده و صندوق مبلغ موردنظر را از محل تسهیلات پرداخت مجدد به سهامداران، از حساب آنها کم کرده و مابقی وام را در اختیار سهامداران عضو قرار خواهد داد.

از جمله مزایای این طرح، کمک به زنجیره تولید، ترویج و کاشت محصولات مطابق با الگوی کشت شهرستان، با توجه به خشکسالی‌های اخیر، و نیز خدمت رسانی بهتر و اثر بخش به سهامداران می‌باشد. 

بازدید

1190817
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
402
684
5334
1181580
12352
18756
1190817

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -