توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

کارگروه تخصصی صندوق جهت ورود به عملیات بیمه گری، مختص سهامداران عضو

درادامه جلسات کارگروه تخصصی صندوق در عمل به اهداف مدل ارائه خدمت و کمک به رفع و کاهش خسارت‌های مالی سهامداران خود جلسه‌ای در محل دفتر شرکت بیمه ایمن گستر سرایان جهت بررسی مشکلات بیمه بهره برداران و کمکی  که  صندوق می‌تواند جهت احیاء این مقوله مهم داشته باشد برگزار گردید. حاضرین درجلسه مدیریت محترم جهاد کشاورزی شهرستان جناب آقای مهندس سلیمانی، کارشناسان طرح و برنامه و امور دام جهاد کشاورزی شهرستان آقایان مهندس کریمی و منوری، مدیرعامل شرکت بیمه ایمن گستر سرایان آقای مهندس بهادری، مسئول بیمه در شعبه بانک کشاورزی شهرستان آقای مهندس حاجی زاده، ناظر بیمه استان آقای مهندس نعمتی و مدیرعامل صندوق آقای مهندس شوقی بودند. 

پس از استماع مشکلات حوزه بیمه و بیمه گری شهرستان و ارائه گزارش توسط متولیان بیمه عمده‌ترین مشکل بیمه در سطح شهرستان عدم رغبت بهره برداران جهت بیمه محصولات بدلیل عدم همخوانی پرداخت غرامت و مبلغ پرداختی حق بیمه ذکر شد و نیز مشکلات مالی بهره برداران وعدم توانایی در پرداخت حق بیمه نقدی توسط انها بیان گردید. در ادامه پیشنهادات زیر توسط مدیر عامل صندوق مطرح و بیان شد که پس از تایید نهایی در جلسه هیئت مدیره صندوق الزام اجرایی خواهد داشت. پیشنهادشد که صندوق شهرستان جهت کمک به بهره برداران عضو خود مبلغ نقدی حق بیمه سهم بیمه گذار را به بانک پرداخت کرده و بانک نیز موظف گردید طی تفاهم نامه فی مابین  پس از واریز مبلغ خسارت، بیمه گذار مبلغ را به حساب صندوق با احتساب یک درصد کارمزد حق صندوق عودت دهد. همچنین اگر خسارت به هر دلیل حادث نشد صندوق از محل تسهیلات پرداختی به سهامدار خود مبلغ واریزی حق بیمه سهامگذار خود را در موعد بازپرداخت تسهیلات از وام پرداختی برداشت نموده و مابقی مبلغ وام را به سهامدار خود پرداخت نماید. از جمله مزایای این طرح، تشویق و ترغیب سهامداران به بیمه گری و کاهش خسارت در نتیجه بلایای طبیعی و هم چنین خدمت رسانی بهتر در جهت اهداف صندوق در قالب مدل ارائه خدمت می‌باشد.  

بازدید

1190877
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
462
684
5394
1181580
12412
18756
1190877

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -