توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

حل مشکل بیمه ای و بیمه دام سهامداران عضو صندوق

با توجه به اهمیت و جایگاه بیمه در حمایت از تولیدکنندگان بخش کشاورزی، وکمک به آن‌ها در بحران‌های پیش آمده موجود و نیز با توجه به عدم رغبت تولیدکنندگان به بیمه محصولات به دلایل مختلفی از جمله عدم تامین نقدینگی کافی جهت پرداخت نقدی حق بیمه سهم بیمه‌گذار، صندوق با ورود به این موضوع و امضاء تفاهم نامه با شرکت خدمات بیمه‌ای طرف قرار داد، شرکت بیمه‌ای را مکلف نمود تا علاوه بر بیمه دام سهامداران، حق بیمه نقدی سهم بیمه‌گذار دامداران سهامدار عضو صندوق را به صورت 40 درصد نقد و مابقی مدت‌دار اخذ نماید.

لازم به ذکراست، با عملیاتی شدن این طرح، علاوه بر این که صندوق به نوعی خدمات‌رسانی خود را در قالب مدل ارائه خدمت به سهامداران ارائه نموده است، موضوع بیمه به عنوان یک ابزار حمایتی بخش تولید رونق گرفته و تولیدکننده نیز در صورت بروز مشکلات پیش آمده و اتفاقات احتمالی با انجام بیمه دچار ضرر و زیان  کمتری می‌گردد. 

بازدید

1190835
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
420
684
5352
1181580
12370
18756
1190835

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -