توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

حضور مدیرعامل صندوق مادر تخصصی به همراه مشاور و هیئت همراه

جلسه ای با حضور جناب اقای رضوی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و جناب اقای علیزاده مشاور مدیرعامل ،رئیس گروه امور شرکت های دفتر بنگاه ها و مجامع وزارت دارایی ،مدیر کل دفتر امور مجامع و شرکت های وزارت جهاد کشاورزی ، مدیر کل دفتر مجامع وزارت دارایی ، مدیر کل دفتر مجامع  وزارت صنعت معدن تجارت ، معاون دفتر امور کشاورزی آب ومنابع طبیعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ،نماینده منتخب مردم شهرستان های سرایان فردوس و طبس در مجلس شورای اسلامی ،فرماندار شهرستان سرایان ،ریاست سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی و مسئولین اجرایی صندوق ها  در شهرستان سرایان استان خراسان جنوبی درمحل فرمانداری سرایان برگزار گردید.

موضوع این جلسه درخصوص اثربخشی فعالیتهای صندوق های غیر دولتی حمایت از توسعه بخش کشاورزی وجایگاه این صندوق ها در بخش کشاورزی بود.درابتدای جلسه گزارشی توسط مدیر جهاد شهرستان جناب آقای مهندس سلیمانی در خصوص عملکرد صندوق ارائه شد در ادامه مدیر عامل صندوق به شرح مبسوط فعالیتهای انجام شده تاکنون وگزارشی از وضعیت صندوق ارائه کرد پس از بیان گزارش موضوع جلسه به صورت تخصصی دنبال شد وزنجیره های تولید موجود درسطح شهرستان توسط مدیر عامل شرح داده شد ومشکلات وموانع موجود قبل از ورود صندوق بر سر راه تولید وحل این موانع پس از ورود صندوق  به طور کامل و به صورت فنی مورد بررسی قرار گرفت.

که پس از اتمام گزارش همه مهمانان به جایگاه و اثر بخشی خوب صندوقها  اذعان داشتندوبیان گردیدکه حمایت کامل از صندوق ها انجام خواهد شد هم چنین در این جلسه نماینده منتخب مردم سرایان بشرویه فردوس و طبس  جناب آقای دکتر امیر حسنخانی با حضور خود وبیان اینکه تمامی تلاش خود را در جهت حمایت از توسعه این صندوق ها انجام خواهد دادو نیز بخش خصوصی در کنار دولت تمام توان خود رادر جهت احیا وگسترش این تشکلها  به کار خواهد گرفت و به جد پیگیر مسایل مربوطه به این صندوقها در حوزه انتخابیه خود  خواهد بود.در انتهای جلسه هم جناب اقای مهندس رضوی ضمن شرح جایگاه صندوقها نحوه تاسیس و فعالیت انها از تلاشهای انجام شده در صندوق شهرستان سرایان قدردانی نمود و برای اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل ارزوی توفیق روزافزون در کارها را از خداوند منان خواستار شد.

                                                     احسان شوقی

مدیر عامل

بازدید

1190874
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
459
684
5391
1181580
12409
18756
1190874

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -