توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

صندوق سرایان، از صندوق های موفق استان خراسان جنوبی است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در گردهمایی صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی گفت: در صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سرایان فعالیت های خوبی انجام شده است و این صندوق از صندوق های موفق استان خراسان جنوبی است. 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی، سید عبد الکریم رضوی اردکانی؛ رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در گردهمایی صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی که روز چهارشنبه 19 اسفندماه امسال در محل فرمانداری سرایان برگزار شد، گفت: موضوع این جلسه درخصوص اثربخشی فعالیتهای صندوق های غیردولتی حمایت از توسعه بخش کشاورزی و جایگاه این صندوق ها در بخش کشاورزی است.

وی ضمن شرح جایگاه صندوق ها، نحوه تاسیس و فعالیت آنها افزود: از تلاش های انجام شده در صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سرایان قدردانی کرد و برای اعضای هیات مدیره و مدیرعامل ارزوی توفیق روزافزون در کارها را از خداوند منان خواستار شد.

وی با اشاره به اهداف تشکیل صندوق ها گفت: بسط و گسترش فعاليت شبکه صندوق‌هاي غیردولتی حمايت از توسعه بخش کشاورزي، مديريت و سياست‌گذاري توسعه سرمايه‌گذاري و ارتقاء نرخ رشد سرمايه‌گذاري و بهره‌وري سرمايه در بخش کشاورزي،هدايت، حمايت و ساماندهي تأمين، تجهيز و تخصيص بهينه منابع مالي در بخش کشاورزی اهدافی است که صندوق سرایان نیز باید آن ها را پیگیری کند.

رضوی اردکانی اظهار داشت: تحقق مديريت بهينه تأمين، تجهيز و تجميع منابع مالي، تحقق مديريت بهينه تخصيص منابع مالي،  افزايش بهره‌وري، تقويت حجم و کيفيت سرمايه‌گذاري، پوشش جامعه هدف و توسعه و گسترش خدمات و نهادهاي مکمل نیز از اهداف بلندمدتی است که صندوق سرایان می تواند آن را دنبال کند.

 در ادامه جلسه گزارشی توسط مهندس سلیمانی، مدیر جهاد شهرستان سرایان درباره عملکرد صندوق ارائه کرد. همچنین مدیرعامل صندوق های غیردولتی حمایت از توسعه بخش کشاورزی به شرح مبسوط فعالیت های انجام شده تاکنون و گزارشی از وضعیت صندوق ارائه کرد.

پس از بیان گزارش موضوع جلسه به صورت تخصصی دنبال شد و زنجیره های تولید موجود در سطح شهرستان توسط مدیرعامل شرح داده شد و مشکلات و موانع موجود قبل از ورود صندوق بر سر راه تولید و حل این موانع پس از ورود صندوق به طور کامل و به صورت فنی مورد بررسی قرار گرفت. پس از اتمام گزارش همه مهمانان به جایگاه و اثربخشی خوب صندوقها اشاره و بیان کردند که حمایت کامل از صندوق ها انجام خواهد شد.

همچنین در این جلسه امیر حسن‌خانی، نماینده منتخب مردم سرایان، بشرویه، فردوس و طبس گفت: تمامی تلاش خود را برای حمایت از توسعه این صندوق ها انجام خواهد داد.

وی افزود: اگر بخش خصوصی در کنار دولت تمام توان خود را در جهت احیا و گسترش این تشکل‌ها گیرد، ما رو به توسعه خواهیم رفت. وی اظهار داشت: به جد پیگیر مسایل مربوطه به این صندوق ها در حوزه انتخابیه خود خواهم بود. 

گفتنی است؛ در این گردهمایی، قائم مقام مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، رئیس گروه امور شرکت های دفتر بنگاه ها و مجامع و مدیرکل دفتر مجامع وزارت امور اقتصادی و دارایی، مدیرکل دفتر امور مجامع و شرکت های وزارت جهاد کشاورزی، مدیرکل دفتر مجامع وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاون دفتر امور کشاورزی آب و منابع طبیعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، نماینده مردم شهرستان های سرایان فردوس و طبس در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان سرایان، رییس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی و مسئولان اجرایی صندوق ها در شهرستان سرایان استان خراسان جنوبی حضور داشتند.

بازدید

1190875
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
460
684
5392
1181580
12410
18756
1190875

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -