توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

پرداخت 6میلیاردی تسهیلات قرض الحسنه به کشاورزان

بر اساس مدل تعریف شده در صندوق شهرستان و از محل تفاهم نامه‌های پست بانک و صندوق قرض الحسنه بانک توسعه تعاون مبلغ 6 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به سهامداران متقاضی پرداخت گردید.

بدین وسیله مقرر گردید پس از بازپرداخت تسهیلات و امضای تعهدنامه توسط سهامدار، این تسهیلات به مدت سه ماه در اختیار صندوق قرار گیرد. در مقابل صندوق مبلغ مورد نظر را در حساب قرض الحسنه بانک‌های طرف قرارداد سرمایه‌گذاری کرده و بلافاصله سهامدار را به بانک معرفی می‌کند تا به همان میزان تسهیلات قرض الحسنه جایگزین دریافت نمایند. پس از طی دوره 3ماهه مجددا وام سهامداران از محل صندوق در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت. شرایط باز پرداخت وام‌های قرض الحسنه از محل معدل حساب، به صورت سه ساله تقسیطی ماهیانه (از محل تفاهم نامه پست بانک) و یک ساله به صورت هر سه ماه یک قسط (از محل صندوق قرض الحسنه توسعه تعاون) می‌باشد که با استقبال سهامداران مواجهه شده است.لازم به ذکر است صندوق هم جهت اجرای این طرح 260 میلیون تومان علاوه بر منابع حاصل از این طرح سرمایه گذاری نموده است.

مزایای این طرح عبارتند از:

  1. استفاده سهام‌داران از وام قرض الحسنه علاوه بر وام دریافتی از صندوق جهت سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و توجیه این تسهیلات در هر زیربخش.
  2. در اختیار داشتن منابع افراد توسط صندوق به مدت سه ماه جهت حل مشکلات کشاورزی
  3. افزایش منابع در اختیار بدون کاهش ضریب تسهیلات       
  4. تغییر در روش معمول بازپرداخت تسهیلات از 48 ساعت تا یک هفته به 3 ماه

بازدید

1168050
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
188
566
3317
1160731
8341
15820
1168050

امروز: ج، 24 آذر 1396 -