توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

اجرای مجدد مدل ارائه خدمت خرید شیر در شهرستان سرایان

با توجه به درپیش بودن فصل تابستان و طبیعتا بروز مشکلات در موضوع شیر شهرستان، این صندوق مانند سال‌های گذشته اقدام به ورود مجدد به این موضوع و اجرای مجدد مدل ارائه خدمت خرید شیر شهرستان نموده است.

پس از برگزاری اتاق‌های فکر و جلسه شورای سیاستگذاری شهرستان، سرانجام مدل پایه صندوق با اندکی تغییر نسبت به سال گذشته اجرایی گردید. بررسی میزان بدهی مراکز جمع آوری شیر به دامداران تا تاریخ شروع اجرای طرح، و وضعیت تسویه حساب پول شیر توسط کارخانه با مراکز جمع آوری شیر قبل از اجرا، از موضوعات مهم بررسی شده توسط صندوق  بوده است. مقرر گردید پس از ارائه لیست بدهکاری دامداران  توسط مراکز به صندوق و تایید صندوق ابتدا این افراد تسویه حساب گردیده تا جریان پرداختی شیر به دامداران به وضعیت طبیعی خود برگردد. در ادامه تعیین شد از تاریخ تسویه پول شیر دامداران توسط صندوق به صورت ماهیانه تسویه حساب توسط مراکز انجام شده وگزارشی از نحوه اجرای کار هر ماه توسط مراکز به صندوق انجام شود..لازم به ذکراست صندوق هم بحث نظارت بر اعطای تسهیلات و پرداختها را به صورت دقیق تا اجرای اتمام مدل کنترل خواهد نمود.

از مزایای اجرای این طرح عبارتند از:

  • تسویه حساب با دامداران و به روز شدن پرداختی پول شیر
  • احیا مراکز جمع آوری شیر به لحاظ ریالی و تامین خوراک به صورت نقدی در نتیجه تهیه خوراک ارزان‌تر جهت دامداران عضو

بازدید

1168048
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
186
566
3315
1160731
8339
15820
1168048

امروز: ج، 24 آذر 1396 -