توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

برگزاری نخستین جشنواره صندوق های شهرستانی کشاورزی در مشهد مقدس

 
دومین همایش و نخستین همایش در روزهای بیستم و بیست یکم تیرماه 1396 در مشهد مقدس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ شهریار رستمی، دبیرنخستین جشنواره صندوق های شهرستانی افزود:صندوق های شهرستانی کشاورزی به واسطه سهامداری کشاورزان و بهره برداران در حوزه کشاورزی شهرستان و ارتباط مستقیم آنان با صندوق به عنوان یک نهاد مالی و اعتباری و در صورت اجرای صحیح برنامه ها و ماموریت های محوله، قطعاً در یک روند پنج ساله تاثیرات زیادی بر توسعه بخش کشاورزی، تنظیم روابط حلقه های تولید تا بازار محصولات کشاورزی و بهره وری مناسب در عامل سرمایه خواهد داشت.
وی افزود: همزمان با دومین همایش سراسری صندوق های شهرستانی، نخستین جشنواره این صندوق ها با هدف معرفی و ارائه اقدامات و فعالیت های آنان در سال 1395که در راستای تحقق زنجیره ارزش و اجرایی شدن مدل خدمت رسانی به سهامداران و بهره برداران حوزه کشاورزی در 47 شهرستان کشور صورت گرفته است، با حضور نمایندگان دولت و مدیران عامل صندوقهای شهرستانی برگزار گردید.
رستمی اظهار داشت: شناسایی زمینه های فعالیت، شناخت توانمندی سهامداران و تشکل های مرتبط، برقراری روابط فنی و تخصصی بین اجزا و عوامل زنجیره ارزش، الگو سازی فعالیت ها از طریق الگوهای مشابه در شهرستان ها، ایجاد انگیزه در مدیران صندوق ها برای حرکت به سوی الگوی ارائه خدمت در راستای حمایت از زنجیره ارزش از اهداف اصلی و مهم این جشنواره است.
دبیرنخستین جشنواره صندوق های شهرستانی کشاورزی گفت: براساس بررسی های کارشناسی که توسط کمیته علمی جشنواره از طرح های دریافتی از صندوق های یاد شده صورت گرفته است، در این جشنواره تعداد 33 طرح عملیاتی از 33 صندوق به بخش پایانی جشنواره راه یافت و طی دو روز ارائه گردید.
رستمی تصریح کرد: با توجه به رتبه بندی و ارزیابی این فعالیت ها مطابق شاخص های مالی، فرآیندهای داخلی، شمولیت در جامعه هدف و نوآوری و رشد، در پایان جشنواره صندوق های برتر معرفی شدند.
لازم به ذکر است در این جشنواره صندوق حمایت از توسعه شهرستان سرایان در خصوص «طرح حمایت از زنجیره ارزش محصول انار» از بین ۴۷ صندوق کشوری حائز رتبه برتر گردید.

بازدید

1208028
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
721
731
4809
1198864
11174
18389
1208028

امروز: ش، 28 بهمن 1396 -