توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

توزیع کود مورد نیاز کشاورزان

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سرایان گفت : در حمایت از کشاورزی و کشاورزان و نیز با شروع فصل کشت پاییزه 300 تن کود مورد نیاز کشاورزان توزیع خواهد شد.

احسان شوقی مدیرعامل صنوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سرایان اظهارکرد: با توجه به رسالت اصلی  صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان در حمایت از کشاورزی و کشاورزان و نیز با شروع فصل کشت پاییزه کود مورد نیاز کشاورزان توزیع خواهد شد.

وی افزود: طبق سالهای گذشته امسال نیز صندوق شهرستان با عاملیت شرکت تعاونی مطهری سرایان و با اعطای تسهیلات  3میلیارد ریالی نزدیک به 300 تن کود را توزیع کرده است.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سرایان ادامه داد: این کودها شامل؛ سولفات پتاسیم، سوپر فسفات، سولفات آمونیوم از شرکت خدمات حمایتی خریداری و براساس مدل ارائه خدمت تعریف شده توزیع خواهد شد. 

شوقی ادامه داد: کودهای تهیه شده در راستای اصلاح بهبود و تقویت عملکرد خاک، بهبود و عملکرد کیفیت محصولات کشاورزی است.

وی اضافه کرد: ایجاد تنوع کودی و استفاده از کودهای ماکرو کامل در کشاورزی از اهداف دیگر اجرای این طرح است. 

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سرایان یادآور شد: نرخ تسهیلات سرمایه گذاری شده 10 درصد و هشت ماهه است.

شوقی تصریح کرد: طبق تفاهم نامه منعقد شده مقرر شد در طی مدت قرار داد سه مرحله گردش کالا توسط شرکت عامل انجام پذیرد که بر اساس این مدل حدود 800 تن نهاده کشاورزی تامین و توزیع خواهد شد. 

بازدید

1208029
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
722
731
4810
1198864
11175
18389
1208029

امروز: ش، 28 بهمن 1396 -