توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

افتتاحیه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سرایان

مراسم افتتاحیه صندوق :مراسم افتتاحیه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سرایان با حضور ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در محل صندوق برگزار گردید.

به گزاش اداره روابط عمومی ، اولین صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان در شهرستان سرایان با حضور مسئول محترم حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان ،رئیس محترم سازمان ، امام جمعه محترم و فرماندار محترم شهرستان سرایان افتتاح شد .

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در مراسم افتتاح این صندوق گفت : هر کشوری که در دنیا در بخش کشاورزی پیشرفت کرده است از کانال صندوقهای اعتباری کشاورزان بوده است مانند هند و پاکستان . مهمترین مشکل کشاورزان ما ، پس انداز کم و کمبود نقدینگی می باشد لذا باید این کمبود برطرف شود تا از خام فروشی محصولات جلوگیری به عمل آید.

دکتر غلامرضا هادربادی افزود : صندوقهای حمایت از توسعه بخش کشاورزی در واقع بانک کشاورزان تلقی می شود . این صندوقها بصورت 49% سهم مشارکت دولت و 51% سهم مردم تشکیل می شوند .وی خاطر نشان کرد : صندوق سرایان به عنوان اولین صندوق استانی و سیزدهمین صندوق کشوری با سرمایه ای بالغ بر 2 میلیارد و 500 میلیون تومان و تعداد 454 عضو تشکیل شده است .

رئیس سازمان در ادامه از افتتاح دیگر صندوقهای شهرستانی استان در آینده ای نزدیک خبر داد .  همچنین پس از افتتاح این صندوق مسئول محترم حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان و رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در جمع کارکنان مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان سرایان در محل سالن جلسات این مدیریت حضور یافتند .

حجت الاسلام سید محمد علی سجادی مسئول محترم حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی  گفت : در سایه اعتماد به مخاطبین یعنی بهره برداران بخش کشاورزی می توانیم موفق باشیم . باید احترام کشاورزان و دامداران را داشته باشیم و به اعتقادات آنها احترام بگذاریم و چنانچه خواسته باشیم تغییری در آنان بوجود آید سعی کنیم که این تغییر تدریجی باشد .

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی نیز در این دیدار گفت : در سرایان کارهای بزرگی صورت گرفته است از جمله راه اندازی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی و صندوق حمایت از توسعه فعالیتهای زنان روستایی که سال گذشته تعداد 10 صندوق زنان روستایی در کشور راه اندازی شد که یک صندوق آن در استان خراسان جنوبی و آنهم در شهرستان سرایان با سرمایه ای بالغ بر 600 میلیون تومان بود. زنان روستایی اساس توسعه کشاورزی هستند و در بخش کشاورزی نقش مهمی را ایفا می نمایند . وی خاطر نشان کرد : 240 کیلومتر لوله گذاری در طی سالهای 89 و 90 نیز از دیگر کارهای بزرگ جهاد کشاورزی سرایان بوده است . دکتر هادربادی از کارکنان خواست تا در انتخابات پیش رو حضور حداکثری را داشته باشند در ادامه رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی  در جمع مدیران عامل تشکلهای بخش کشاورزی این شهرستان حضور یافت و از نزدیک مشکلات آنان را بررسی و برای رفع آن قول مساعد داد . در پایان این سفر از چند پروژه کشاورزی موفق این شهرستان بازدید به عمل آمد .

بازدید

1190862
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
447
684
5379
1181580
12397
18756
1190862

امروز: ی، 01 بهمن 1396 -