توسعه کشاورزی ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری در بخشهای مختلف و افزایش بهره وری به توسعه کشاورزی و دامداری و . . . منطقه کمک می کند.

ادامه مطلب

بهره وری . . .

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با استفاده از روشهای نوین با هدف افزایش بهره وری در بین کشاورزان و... تشکیل شده است .

ادامه مطلب

سرمایه گذاری ...

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی سرایان با سرمایه گذاری یا مشارکت در بخشهای مختلف به کمک کشاورزان منطقه می شتابد.

ادامه مطلب

برندسازی زعفران سرایان

شهرستان سرایان به عنوان یکی از قطب‌های مهم تولیدکننده‌ی زعفران در کشور می‌باشد. محصول با کیفیتی که از نظر بو، طعم و رنگ جز بهترین‌ها بوده، ولی سالیان سال است که به دلیل کم توجهی، تحت برند دیگر نقاط در داخل و خارج از کشور عرضه و به فروش می‌رسد. لازم به ذکر است شهرستان سرایان با توجه به سطح زیرکشت 2539 هکتار و تولید تقریبی 8.77 تن و متوسط تولید 3.9 کیلوگرم در هکتار مقام دوم را در استان خراسان جنوبی در خصوص تولید زعفران دارا می‌باشد.

همین موضوع سبب گردید تا صندوق حمایت از توسعه کشاورزی شهرستان با توجه به اهداف توسعه‌ای خود و حذف دلال‌ها و ارائه محصولی با کیفیت متعلق به زعفران کاران، اقدام به ثبت نشان تجاری و ایجاد برند تحت عنوان "دسترنج" برای محصول شهرستان نماید. بدین منظور، پس از ایجاد درگاه اینترنتی به آدرس www.agrisell.ir و اخذ نماد اعتماد الکترونیک، فروش محصول با کیفیت به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسب و با برند دسترنج آغاز گردید.

لازم به ذکر است عواید حاصل از فروش محصولات هم جهت تجهیز منابع و اهداف توسعه‌ای صندوق در بخش کشاورزی هزینه خواهد گردید. امید است که با رفع موانع، گام‌های بعدی که همان صادرات محصول تحت برند دسترنج به خارج از کشور می‌باشد انجام گیرد. 

بازدید

937072
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
3142
2813
26276
876073
81896
113493
937072

امروز: ش، 28 مرداد 1396 -